This is an example of a HTML caption with a link.

Kontakt

Jadwiga i Krzysztof SPISZAK
Wieś Podszkle 191 (os. Studzionki)
poczta 34-472 Piekielnik

tel. 18 28 570 05
tel. kom. 696 788 002
e-mail: spiszak@onet.eu


Oferta

Gospodarstwo agroturystyczne Pod Gronikami oddaje do dyspozycji cztery pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami, z TV , W-fi i jeden apartament  5-6 osobowy z łazienką i aneksem kuchennym w którym znajduje się mikrofala, czajnik, lodówka, zlew.
 

Głównym atutem naszego gospodarstwa agroturystycznego jest duża karczma z grilem, która służy jako stołówka, a także można w niej organizowac różne imprezy okolicznościowe. W karczmie dzieci mogą spokojnie bawic się i grac w gry planszowe, gdy pogoda nie dopisze.


W karczmie znajduje się grill w którym można nawet zimą posmakowac smakołyków z rusztu a i często latem uciec przed deszczem z ogniska.


Do dyspozycji gosci jest  w pełni wyposazona kuchnia.

Przyrządzamy posiłki wykorzystując wołowinę z własnego gospodarstwa.Wołowina Galloway jest soczysta, delikatna i aromatyczna. Wyniki Cycle IV Germ Plasm Evaluation (GPE) Program at the USDA Meat Animal Research Center (MARC), Clay Center, Nebraska wykazały, że mięso Galloway znajduje się na szczycie rankingów smaku, soczystości i kruchości. Serdecznie zapraszamy !

Zimą nad naszym gospodarstwem znajduję się wyciąg narciarski wyłącznie do dyspozycji naszych gości z doskonałą opieką na stoku. Każdy dzieciak pod okiem Gazdo-Bacy łatwo nauczy się jeździc na nartach.


Organizujemy imprezy okolicznościowe, pieczenie prosiaka, barana.